Birazda Hayattan

İşlerimin en yoğun anında baharın verdiği rehavet beni çok kötü etkilemişti. Nihayet hava soğudu, yağmur başladı ve ben iş hayatımı düzene sokmak için son işlerimi yapmaya başladım. Bundan sonra hayata daha fazla zaman ayıracağım. Son bir kaç aydır hep işleri otomatikleştirmek üzerine çalışmıştım, inşallah kısa süre içinde sonuca varacağım.

Boş vakitler oluşturmaya başladığımdan beri yapmak istediklerimi gerçekleştirmeye başladım. Mesela lise hayatımdaki yoğun spora tekrar başladım. Eve ağırlık ya da kum torbası almayı bile düşünüyorum şu an. Kısa süre içinde olmayacak belki ama 6 aydan sonra vücudumun eski şekline gelmesini sağlayacağım galiba.

Burada açıklamayacağım bazı mevzulara da vakit ayırmaya başlamam gerçekten hoş bir gelişme oldu. Galiba oynadığım piyonlar vezir olmaya başladı ve hayatı düzene sokma fırsatını yakaladım. Birkaç sene içinde de erken emeklilik gibi iş yaşamı planlıyorum. (25 yaşıma geldiğimde mesela.) Bundan sonra rüzgarı arkama aldım ve son sürat hayallerime gittiğimi söyleyebilirim.

Reklamlar
Bu yazı hayattan içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s